Socialinis projektas “Sėkmės inkilėlis”

UAB “Biuro mašinos” dalyvauja socialiniame projekte “Sėkmės inkilėlis”
“Sėkmės inkilėlis” – jau trečius metus sėkmingas veikiantis socialinis projektas. Šį projektą organizuoja Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas, kuris jam ruošiasi atsakingai visus metus.
Gegužės pradžioje vyksta renginys, kuris tampa gražia Vilniaus miesto tradicija, kuri artina gyventojus ir skatina prisidėti prie Vilniaus miesto aplinkos puoselėjimo bei talentingo ir aktyvaus Lietuvos jaunimo skatinimo. Į šį projektą įsiliejo ir kitų miestų Rotaract klubai: Kauno, Šiaulių, Marijampolės. Projektas tampa ne tik Vilniaus miesto gražia tradicija, bet ir visos Lietuvos.
Projekto „Sėkmės inkilėlis“ vizija – prisidėti prie miestų parkų aplinkos puoselėjimo bei Lietuvos jaunimo talentų ugdymo.
Projekto misija – savanoriška ugdomoji veikla.
Projekto tikslas – sukurti paukščiams namus ir užauginti jaunąjį talentą!
2016 metais prie šio socialinio projekto prisidėjo ir UAB „Biuro mašinos“. Įmonė įsigijo net tris inkilėlius, kurie bus pakabinti Vilniaus Vingio parke gegužės 7 d.
UAB „Biuro mašinos“ yra socialiniai atsakinga ir prisideda prie to, kad surinktos lėšos būtų skirtos jaunam talentingam menininkui, sportininkui ar mokslininkui iš nepasiturinčios šeimos ar vaikų namų paremti. Tam tikra dalis lėšų bus skirtos inkilėlių priežiūrai visiems metams į pagalbą pasitelkiant Vilniaus ornitologus.
2015 metais projekto metu surinktos lėšos buvo skirtos paremti jauną talentingą muzikantą – Mindaugą Žiūką. Jam buvo padovanotas akordeonas. Tai septyniolikos metų jaunuolis iš Raseinių rajono. Muzikos mokytojai pastebėjo jaunuolio talentą ir gabumus. Vienintelis trukdys jo tobulėjimui buvo instrumento neturėjimas. Dabar vaikinas gali džiaugtis nauju akordeonu ir toliau lavinti savo muzikinį talentą.
Taigi, socialinis projektas „Sėkmės inkilėlis“ padeda ir remia jaunuosius Lietuvos talentus. O UAB „Biuro mašinos“ prisideda prie šio gražaus projekto.
Nors UAB „Biuro mašinos“ veikla – spausdintuvų nuoma, prekyba spausdintuvais bei vokavimo įranga, tačiau įmonė nelieka abejinga projektams, kurie ne tik gražina, puoselėja aplinką, bet ir ugdo jaunimo talentus.