Inovatyvus spausdintuvas Sharp MX-3070N

Užsidėkite tamsintus akinius, kad nepažeistų Jūsų regėjimo:) ir susipažinkite:
spausdintuvas Sharp MX-3070N – inovatyvus sprendimas Jūsų verslui

Inovatyvi naujiena spausdinimo rinkoje spalvinis įrenginys Sharp MX-3070N. Tai patobulintas MPF sprendimas, leidžiantis pilnai optimizuoti darbo grupių produktyvumą.

Tokios funkcijos, kaip mobilusis ryšys pr WI-FI, prisijungimas prie “debesies”, spausdinimas is USB, OCR funkcija, kurios pagalba PDF failai konvertuojami į koreguojamus MS Office failus, užtikrina darbo srautų lankstumą. Naudojantis funkcija “Print Release”, galima siūsti ir išsaugoti dokumentus pagrindiniame, kaip serveris veikiančiame MFP ir tuomet spausdinius galima saugiai paleisti per bet kurį prijungtą prie tinklo įrenginį.

Visų pagrindinių “debesų” paslaugų tiesioginis palaikymas. Tiesiogiai registruojatės “OneDrive”, “Google” Drive “debesų” paslaugų sistemoje, išsaugojate skenuotą informaciją, atsispausdinate ten laikomą dokumentą. „Sharp“ optimizavimo ekspertai turi patirties, įgūdžių ir įrankių palaikyti visus jūsų poreikius biure dirbant su dokumentais. Įrenginys dirbs su jumis, kad kiekviena darbo grupė turėtų tinkamą technologiją, palaikymą ir tiekimą, leidžiantį jūsų spausdinimo infrastruktūrai tapti tikru turtu jūsų verslui.

Įrenginyje integruotas judesio jutiklis vartotoją atpažįsta dar nespėjus šiam pilnai prieiti, taip pažangių technologijų dėka MFP pažadinamas iš miego režimo ir jums priėjus, jau yra pasiruošęs dirbti.

Nepaprastai patogus naudoti spalvotas, lietimui jautrus 10,1″ LCD ekranas. MX3070N valdymas vykdomas liečiamame ekrane su įdiegtomis pažangiausiomis intuityvaus valdymo technologijomis. Didelis, ryškus, pakankamo jautrumo ekranas. Valdymas kaip išmaniajame telefone ar planšetėje. Įrenginį galima valdyti nuotoliniu būdu iš kompiuterio ar mobilaus telefono. Esant poreikiui galima keisti pagrindinio meniu kalbą. Ekrane yra dažniausiai naudojamų piktogramų vilkimo ir numetimo parinktis, leidžianti pagrindinį puslapį pritaikyti pagal poreikius, taip pat sparčiai prieiti greitosios pagalbos vadovą. Naudojimas tampa intuityvus ir lengvas.

Dėka tokių funkcijų, kaip 30 psl./min. spalvotų ir nespalvotų spaudinių spausdinimo ir kopijavimo greičio, integruoto 150 lapų tiektuvo „Duplex Single Pass Feeder“ ir 200 vaizd./min. nuskaitymo greičio, darbo su irenginiu efektyvumas ir produktyvumas gerokai išauga. Itin patogus išvesties dokumentų tvarkymas, nes maksimali lapų talpa 6300, laikmenų pasirinkimas iki SRA3 ir 300 GSM.

Vartotojo patogumui įrenginys turi susegimo su sankabėlėmis ir be jų funkcijas. Susegimas be sankabėlių turi daug privalumų: užtikrina vienodą saugojamų dokumentų formą, suteikia saugumą dėl dokumento kopijavimo. Susegimas sankabėlėmis tiek viduje, tiek įrenginio išorėje. Patogumui ribų nėra.

Ryškalo atnaujinimo sistema ir automatinio apdorojimo kontrolė užtikrina pastoviai aukštą vaizdų kokybę – 1200 x 1200 dpi. Automatinis tuščios tonerio kasetės “išmetimas” pasirūpina, kad dažai būtų pilnai išnaudojami.

„Energy Star“ sertifikuotame MX-3070N naudojamos pažangiausios „Sharp“ energijos taupymo technologijos. Visos funkcijos – greitas įšilimas, mažesnės energijos sąnaudos ir nedidelė savaitinės energijos sąnaudų vertė – pasitelktos tam, kad jūs sutaupytumėte pinigų, o aplinka būtų kuo labiau tausojama. Be to, automatinė dažų kasetės išmetimo funkcija užtikrina, kad visi dažai būtų sunaudoti, ir taip būtų taupomi jūsų ištekliai.