Spausdintuvo Sharp MX-3070N naudos

14 pagrindinių naudų, kodėl verta rinktis spausdintuvą Sharp MX-3070N:

 1. Integruota bevielio tinklo funkcijaĮrenginys gali būti integruotas į bevielį įmonės tinklą arba dirbti bevielės stotelės režimu, kai įrenginiai, neesantys tinkle, gali WI-FI režimu juntis prie MX3070N įrenginio.
 2. Tiesioginis spausdinimas. To dar tikrai neturėjote!Word, Excel, PowerPoint and PNG taip pat ir JPEG, TIFF and PDF dokumentų spausdinimas iš mobilių įrenginių, “debesų “, USB atmintinių, file serverių.
 3. Sharp OSA 5.0“Integruota platforma” suteikia  Jums galimybę instaliuoti papildomas funkcines programas , be būtinybės jungtis prie serverio, kas reikalauja mažiau resursų bei paspartina darbą.
 4. Labai didelis skanavimo greitisSu 150 lapų DSPF

  1-pusė – 100 ipm

  2-pusės – 200 ipm

 5. Stulbinanti Kokybė & Greitis30 ppm esant 1,200 x 1,200 dpi rezoliucijai

  Analogų neturintis, pirmo spaudo per 10 s. greitis

 6. Pilno spalvingumo tinklinis OCR skenavimasSu galimybe konvertuoti į redaguojamus MS Office dokumentus ir PDF su paieškos galimybe.
 7. Pasukamas 10.1” spalvotas lietimui jautrus LCDekranas su supaprastinta vartotojo sąsajaVartotojo sąsaja gali būti matoma kompiuteryje, įrenginys valdomas nuotolinių būdu.
 8. Judesio daviklisPamato artėjantį vartotoją ir ‘pažadina’ įrenginį iš budėjimo režimo. Jūs priėjote, o įrenginys jau pasiruošęs darbui.
 9. Automatinis tonerio kasetės išmetimasIšmeta tonerio kasetę tik tada, kai ji visiškai išnaudota ir yra tuščia.
 10. Visų pagrindinių “debesų” paslaugų kaip “OneDrive®, “Google® Drive tiesioginis palaikymasVartotojas tiesiogiai registruojasi“debesų” paslaugų sistemoje, norėdamas išsaugoti skenuotą informaciją ar atsispausdinti ten laikomą informaciją.
 11. Pažangus dokumentų susegimasTikrai sutaupysite naudodami pažangų automatinį besąsaginį dokumentų susegimą, bei patogų rankinį dokumentų susegimą.
 12. Vienas iš mažiausių ir lengviausių įrenginių savo klasėje neužims daug vietos Jūsų biure616 x 660 mm  / 87 kg
 13. Draugiškas aplinkaiMažos energijos sąnaudos, greitas įšilimo laikas, Eco skanavimas.
 14. Daugialypiai saugos sprendimai

Sharp MX-3070N nustato naujus standartus spalvinėms daugiafunkcinėms dokumentų sistemoms, suteikia neįtikėtinas integralumo galimybes bei stebėtiną produktyvumą.
Funkcijos ir savybės, kurios ne tiks Jus „apakins“, bet ir „sujauks“ Jūsų protą. Jūs suprasite, kiek naudos gali suteikti pažangios technologijos ir inovatyvūs sprendimai valdant rizikas, susijusias su optimaliu Jūsų biuro dokumentų spausdinimu, saugojimu, prieinamumu.
Vartotojui draugiška sąsaja, intuityvus valdymas, lygiai toks pat, kaip ir Jūsų išmaniajame telefone ar planšetėje. Supaprastinta vartotojo sąsaja įrenginio kasdienį valdymą padaro jokių iššūkių nereikalaujančiu malonumu.