SHARP spausdintuvai

VISKAS APIE spausdintuvų SHARP gamintojus

„Sharp“- tai Japonijos technologijų bendrovė. Ji gamina daugiafunkcinius spausdinimo, kopijavimo ir fakso įrenginius. Šio gamintojo įrangos pasirinkimas yra labai platus. „Sharp“ gali pasiūlyti nuo kelias funkcijas viename talpinančio nedidelio A4 formato įrenginio iki didelio kiekio kopijų ar spaudų per minutę galinčio pateikti greituolio.

„Sharp“ produkcija į Lietuvą atkeliauja tiesiogiai iš Austrijoje esančio jų padalinio. „Sharp“ yra gavęs BERTL apdovanojimą už įrenginių valdymo paprastumą. Jų įrenginiai universalūs, atlieka vis daugiau funkcijų, turi dideles galimybes. Vartotojai dažnai galvoja, kad gali nesugebėti įsisavinti ir išmokti, kaip naudotis šiais visą galinčiais prietaisais. „Sharp“ prietaisų valdymas paprastas ir aiškus vartotojams, todėl jie gali naudoti naudingas funkcijas.

2008 metais „Sharp“ vienspalviai multifunkciniai įrenginiai buvo pripažinti kaip patikimiausi ir gavo „Best in Overall Relaibility“ įvertinimą. Taip pat „Sharp“ gavo aukščiausią vartotojų įvertinimą dėl  spalvinių daugiafunkcinių kopijavimo aparatų.  Buvo suteiktas apdovanojimas – „Editor‘s Choice Awards“. Toks įvertinimas grindžiamas vartotojų atsiliepimais, kurie naudojosi ne mažiau kaip vienerius metus veikiančia įranga.

„Sharp“ kompanija pirmąjį kopijavimo aparatą pagamino 1972 metais. Taigi jau daugiau nei 40 metų „Sharp“ yra kopijavimo spausdinimo rinkoje. „Sharp“ įkūrėjas Tokuji 1912 metais pagamino savo pirmąjį gaminį „Tokubijo“ diržo sagtį. Šio diržo ilgį galima reguliuoti be užsegimo skylių.

„Sharp“ daugiafunkciniai spausdintuvai turi intuityvų „touch screen“ valdymą. Šis valdymas artimas išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio valdymui, todėl vartotojams yra patogu ir malonu valdyti šiuos „Sharp“ daugiafunkcinius spausdintuvus.

„Sharp“ turi tokius modulius, kurie leidžia kompleksiniu būdu kontroliuoti daugiafunkcinių įrenginių panaudojimą bei spausdinamų dokumentų apskaitą. Taigi, įmonė gali gauti išsamią informaciją apie išlaidas bei kontroliuoti vykdomų darbų kiekį.

Taigi, „Sharp“ daugiafunkciniai  spausdintuvai vertinami kaip patikimi, saugūs, kokybiški ir funkcionalūs.

„Sharp“spausdintuvai iš ties suteikia didelę naudą. Juose integruota bevielio tinklo funkcija, galima spausdinti įvairių formatų dokumentus iš mobilių įrenginių, „debesų“, USB atmintinių, labai didelis skanavimo greitis. Taip pat pasižymi stulbinančia kokybe, pilnu spalvingumo tinkliniu OCR skenavimu. Puiku tai, kad yra judesio daviklis, kuris „pažadina“ įrenginį Jums prie jo priėjus ir jau pasiruošę darbui. Spausdintuvai turi automatinę tonelio kasetės išmetimo funkciją ir tonelio kasetę išmeta tada, kai ji visiškai išnaudota ir yra tuščia.

Taigi, „Sharp“ įrenginiai suteikia biuruose neįtikėtinas integralumo galimybes ir aukštą produktyvumą.  „Sharp“ siūlo inovatyvius sprendimus susijusius su Jūsų biuro dokumentų spausdinimu, saugojimu ir prieinamumu.