Spausdintuvų parko optimizavimas

Nieko baisaus, jei jūsų verslo poreikiai keičiasi ir ieškote būdų, kaip sumaniai naudoti turimus resursus. Paprasčiausias būdas pažaboti nuolat kintančius poreikius — sumažinti spausdinimo apimtis. Tačiau tai tikrai ne vienintelė išeitis. Kasdien bendraudami su pažangiausiomis kompanijomis atradome daugiau išeičių, kaip optimizuoti įvairios apimties spausdintuvų ekosistemas, nevaržant verslo poreikių. 

Kai ateina laikas pokyčiams…

  • Optimizuokite spausdinimo infrastruktūrą.
  • Pagerinkite įrangos valdymą.
  • Sumažinkite spaudų skaičių.
  • Sutrumpinkite išsitęsusius verslo procesus.

Kokie biuro įrenginių optimizavimo privalumai?

  • Kuklesnės spausdinimo išlaidos, efektyvesnis kasdienis darbas biure ir sustiprėjęs bendras įmonės duomenų saugumas. 
  • Išsamesni duomenys apie įrenginių būklę ir apkrovą. Sklandžiai veikiant prietaisams atsiranda ir daugiau laiko pagrindiniams IT projektams jūsų kompanijoje. 
  • Nuolat ir sklandžiai veikiantys biurio įrenginiai ir aukšta spaudos kokybė. Daugiau nebereikia rūpintis spausdinimo žaliavų papildymu. Jie gali būti reguliariai pristatomi tiesiai į jūsų biurą. 
  • Viena sąskaita visoms paslaugoms ir išgryninta spausdinimo įrangos apskaita. 

Įsivaizduokite, kad nutarėte gerinti savo biuro įrenginių našumą. Nuo ko geriausia pradėti? Susipažinkite su mūsų parengtu vedliu ir sužinokite apie kiekvieno etapo niuansus dar prieš pradėdami. 

Nustatykime, kaip galime sustiprinti jūsų verslą

Dažniau kopijuojate nei spausdinate? Puiku! Pažvelgę į kasdienes jūsų užduotis naujomis akimis aiškiai įsivardysime optimizavimo tikslus, kaip sukurti palankias darbo su įrenginiais sąlygas investuojant tik tiek, kiek reikia. 

Tegul tai tampa planu

Nuo to, kaip nuosekliai ir profesionaliai parengtas planas gali priklausyti, ar jūsų verslo prioritetai pasieks tikslą. Remdamiesi ilgamete darbo su klientais patirtimi suprojektuosime spausdinimo infrastruktūrą, derančią prie jūsų kompanijos ambicijų. 

Kaip tai įgyvendinti?

Mūsų patirtis rodo, kad didinant  verslo efektyvumą ypač svarbus žingsnis — atidus projekto diegimas ir testavimas. Išsamūs mokymai ir konsultacijos adaptacijos laikotarpiu padės jūsų darbuotojams jaustis taip lyg nauji biuro įrenginių sprendimai visuomet buvo neatsiejama jūsų verslo dalis. 

Kai reikia stabilumo

Detalios spausdinimo ir kopijavimo įrenginių apkrovos ataskaitos, įrenginių kontrolė ir nuolatinė priežiūra atliekama mūsų įrangos specialistų užtikrins darbą biure be pertrūkių, o tai ilgainiui leis ne tik sutaupyti, bet ir nukreipti grįžtančias investicijas į įmonės augimą.

Tapk mūsų klientu ir prisijunk prie sėkmingų kompanijų klubo: